Cookies

Výhody aplikácie eCargo.sk

Spoznajte výhody práce s eCargo.sk

Skoncujte s Excelom a stavte na moderný program!

aplikácia eCargo.sk je jednoduchý online program, ktorý slúži na evidenciu každodennej agendy špeditérov a dopravcov.

VYSKÚŠAJTE NA 15 DNÍ ZADARMO

Jednoducho a rýchlo

Stačí Vám len pár klikov a objednávka je vytvorená. Všetko je maximálne jednoduché, rýchle a prehľadné. Vystavenie objednávky či faktúry zvládne naozaj každý. Objednávku pohodlne vystavíte v jednom okne, nikam sa nemusíte preklikávať. Do formulárov sa okamžite načítajú všetky firemné údaje partnerov. Stačí len začať písať názov firmy a všetky potrebné údaje sa doplnia automaticky.

Vždy a všade

Objednávky a faktúry môžete vystavovať z práce, z ciest, z domu či z kaviarne. Stačí Vám iba počítač, notebook alebo tablet s pripojením na internet. Všetky Vaše dáta sú samozrejme v bezpečí. Sú uložené na zabezpečenom serveri a sú chránené proti potenciálnym "hrozbám" 256-bitovým SSL kódovaním, rovnakým ako využívajú banky. Prístup k aplikácii je neobmedzený – 24 hodín denne, 7 dní v týždni!

Prehľadný moderný dizajn

Všetko čo budete potrebovať, vidíte na hlavnej stránke. Žiadne zložité okná, komplikované menu alebo zdĺhavé preklikávanie medzi stránkami. Všetko je navrhnuté tak, aby ovládanie aplikácie bolo príjemné, rýchle a intuitívne. Nepotrebuje žiadnu inštaláciu, pretože funguje v internetovom prehliadači. Nepotrebujete žiadne technické zručnosti na jej údržbu. Vždy budete používať aktuálnu verziu.

Každodenné výhody

Aplikácia eCargo je jednoduchý online program, ktorý slúži na evidenciu každodennej agendy špeditérov a dopravcov. Množstvo praktických funkcií Vám maximálne uľahčí vystavovanie objednávok na prepravu.

Na rozdiel od ručného vystavovania alebo zložitých špedičných programov Vám eCargo.sk inteligentne pomáha. Vystavovanie objednávok je jednoduché a rýchle. Nezabudli sme ani na načítanie partnerov z adresára organizácií, doplnenie správnej sadzby DPH podľa platnej legislatívy pri generovaní faktúry, automatické predvyplnenie miest nakládok a vykládok, kopírovanie objednávok, generovanie číselných radov, rôzne poznámky a upozornenia, export faktúr do účtovníctva a mnohé ďalšie.

skills
skills

Nie je potrebná drahá inštalácia a implementácia

Nepotrebujete investovať do drahého hardvéru, platiť za správu systémov, čo vám ušetrí vaše finančné prostriedky, ktoré môžete investovať do rozvoja svojho podnikania a služieb.

Mobilita – dáta máte okamžite k dispozícii kdekoľvek a na akomkoľvek zariadení s nainštalovaným webovým prehliadačom a pripojením na internet. V prípade nepredvídaných okolností sa nemusíte obávať o stratu či odcudzenie svojich dát.

Bezpečnosť aplikácie eCargo.sk

Všetky informácie, ktoré sú prenášané medzi vaším počítačom a aplikáciou eCargo.sk sú chránené proti potenciálnym hrozbám 256-bitovým SSL kódovaním, rovnakým, ako používajú banky.

Všetky dáta sú uložené v troch geograficky oddelených datacentrách, pre prípad zlyhania technického vybavenia, živelnej pohromy, či výpadku internetového alebo elektrického spojenia v jednom z datacentier.

Všetky dáta sú automaticky replikované do niekoľkých geograficky oddelených databáz, aby sa predišlo akejkoľvek strate údajov. Tieto dáta sú zároveň každú noc zálohované pre ešte väčšiu ochranu.

bezpecnost
1.025698

Špedičný zisk vytvorený v aplikácii eCargo.sk za posledný mesiac

16.208

Počet objednávok zaevidovaných v aplikácii eCargo.sk za posledný mesiac

16.338

Počet faktúr vystavených v aplikácii eCargo.sk za posledný mesiac

nezabudli sme ani na

.technickú podporu

Prioritne je naša zákaznícka podpora realizovaná prostredníctvom zaslania emailu na adresu: info@ecargo.sk

VYSKÚŠAJTE NA 15 DNÍ ZADARMO